Zdravotnícke tričko Unidress- fonendoskop so srdiečkom

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom > 10 ks
9,90 €
Cena s DPH

Zdravotnícke tričko s potlačou- fonendoskop so srdiečkom.

Zdravotnícke tričká majú zľahka vypasovaný strih s bočnými švami, čo zaručuje pohodlie a pohyblivosť počas celého dňa. Ich úzky lem priekrčníka z rebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu poskytuje nielen odolnosť, ale aj flexibilitu, čo je ideálne pre aktívny pracovný život. Vnútorná časť priekrčníka zdravotníckeho trička je začistená páskou z povrchového materiálu, čo zvyšuje trvanlivosť a zabraňuje opotrebovaniu. Okrem toho sú ramenné švy spevnené páskou, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť aj pri náročnom používaní. Špeciálna silikónová úprava dodáva týmto tričkám vyššiu odolnosť voči zašpineniu a umožňuje ľahkú údržbu.

Naše veselé zdravotnícke tričká s potlačou sú nielen praktickým doplnkom vášho pracovného šatníka, ale aj spôsobom, ako pridať trochu radosti a humoru do vášho každodenného života v zdravotníckom prostredí. Sú ideálne pre lekárov, sestry a ďalší zdravotnícky personál, ktorí chcú vyjadriť svoju osobnosť aj v pracovnom prostredí.

Objednajte si naše veselé zdravotnícke tričká s potlačou ešte dnes a urobte svoju pracovnú rutinu o niečo zábavnejšou a veselšou!


Charakteristika zdravotnícke trička s potlačou-fonendoskop so srdiečkom:

Materiál: 100% bavlna

Gramáž: 160g/m2

-zľahka vypasovaný strih s bočnými švami

-spevnené ramenné švy 

-silikónová úprava 

-odporúčané pranie 40°C

-saténová etiketa


Parametre produktu

Rukáv Krátky
Bavlna 100 %