Zdravotnícke odevy dámske

Zdravotnícke odevy dámske

Dámske zdravotnícke odevy

Unidress - zdravotnícke odevy navrhnuté s ohľadom na štýl. Ponúkame jedinečný sortiment štýlových a funkčných odevov, ktoré zvýrazňujú váš profesionálny imidž a zároveň vám poskytujú pohodlie počas celého pracovného dňa. Naša kolekcia zahŕňa rôzne druhy zdravotníckych odevov, ktoré sú navrhnuté s dôrazom na detail a kvalitu materiálov. Naše zdravotnícke šaty, tuniky, zdravotnícke nohavice a ďalšie kúsky sú vyrobené z odolných a ľahko udržateľných materiálov, ktoré odolávajú opotrebovaniu a zároveň poskytujú maximálnu hygienu.

Filtrovať produkty
Cena
3,50 EUR
24,70 EUR
Značky
Rukáv
Farba
Veľkosť
Štítky
Zobrazuje sa 1 - 24 z 196 produktov

Zdravotnícke odevy Unidress sledujú trendy
Starostlivo sme sa venovali najnovším trendom módy, aby sme vám poskytli štýlové, moderné a hlavne pohodlné zdravotnícke oblečenie, v ktorom sa budete cítiť jedinečne a pohodlne zároveň.
Na našej webovej stránke nájdete rôzne zdravotnícke oblečenie. V ponuke sú rôzne veselé vzory alebo klasické jednofarebné oblečenie. Ak túžite po pracovnej uniforme, ktorá bude jedinečná, máte možnosť vyskladať si uniformu tak, ako sa to hodí vám.


Objavte nový štandard vo vašej pracovnej uniforme so zdravotníckymi odevmi Unidress
Nechajte sa inšpirovať naším tímom odborníkov, ktorí sú pripravení poskytnúť vám prvotriedny zákaznícky servis a odpovedať na všetky vaše otázky či špeciálne požiadavky. Veríme, že naša široká ponuka zdravotníckych odevov pre dámy od značky Unidress vám prináša to najlepšie spojenie štýlu, komfortu a funkcionality. Zistite, ako môžete získať dôveru, eleganciu a pohodlie v jednom kúsku! Nechajte sa očariť našou kolekciou a objavte, ako môžu naše zdravotnícke odevy zlepšiť váš pracovný život.

Čím sú naše lekárske uniformy jedinečné?

Široký sortiment našej predajne zahŕňa ochranné zdravotnícke odevy- ide o odevy s praktickými strihmi a jedinečnými estetickými hodnotami. Pre personál nemocníc, súkromných ambulancií, zubných ambulancií ponúkame farebné košele, mikiny a nohavice, ktoré sú vybavené originálnymi a veselými vzormi. Naše odevy majú vrecká, do ktorých sa zmestia všetky veci potrebné na prácu. Naše uniformy pre zamestnancov zdravotných zariadeniach prispievajú k atraktívnejšiemu imidžu. Naše  veselé vzory  zlepšia vnímanie pacientov zdravotníckeho personálu.
Štýlové a moderné zdravotné oblečenie. 
Naše zdravotnícke oblečenie je vyrobené z ľahkých materiálov, ktoré zlepšujú pohodlie a komfort pri práci. Široký sortiment zahŕňa lekárske plášte, zdravotnícke šaty, zdravotnícku obuv a doplnky. Oblečenie s jedinečnými vzormi alebo klasické jednofarebné oblečenie je dostupné v štandardných európskych veľkostiach, ktoré na postave perfektne sedia.