Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Zdravotnícke odevy dámske

Zdravotnícke odevy dámske

Vyberte si z našej ponuky kvalitného dámskeho zdravotníckeho oblečenia a buďte šik aj počas svojej smeny. V našej ponuke nájdete blúzky, nohavice, šaty, sukne a zdravotnícke plášte. Nami ponúkané odevy nielen dobre vyzerajú, ale technológia ich prevedenia zabezpečuje pohodlné nosenie. Ponúkame pohodlné strihy, 100 percentnú bavlnu a topánky, ktoré sú šetrné k vašim nohám. Odevy sú vhodné pre zdravotné sestry, fyzioterapeutky či lekárky.

Filtrovať produkty
Cena
3,50 EUR
24,10 EUR
Značky
Rukáv
Farba
Veľkosť
Štítky
Zobrazuje sa 1 - 24 z 187 produktov

Predajňa zdravotníckych odevov UNIDRESS

Sme spoločnosť, ktorá sa stará o komfort pri práci lekárov zdravotných sestier. S prihliadnutí na ich dlhé hodinové zmeny sme vytvorili ponuku zdravotníckeho oblečenia- unikátne outfity, plášte a doplnky, ktoré zlepšia pohodlie. Sme presvedčený, že aj zdravotnícki pracovníci si môžu zakúpiť pútavé a vkusné pracovné oblečenie. Náš internetový obchod so zdravotníckym oblečením je miestom ,kde si môžete zakúpiť dámske aj pánske odevy alebo vyskladať si jedinečné uniformy. Ponúkame aj zdravotnícke čiapky a zdravotnú obuv, ktoré môžu pomôcť eliminovať negatívne účinky dlhodobej práci v stoji.

Čím sú naše lekárske uniformy jedinečné?

Široký sortiment našej predajne zahŕňa ochranné zdravotnícke odevy- ide o odevy s praktickými strihmi a jedinečnými estetickými hodnotami. Pre personál nemocníc, súkromných ambulancií, zubných ambulancií ponúkame farebné košele, mikiny a nohavice, ktoré sú vybavené originálnymi a veselými vzormi. Naše odevy majú vrecká, do ktorých sa zmestia všetky veci potrebné na prácu. Naše uniformy pre zamestnancov zdravotných zariadeniach prispievajú k atraktívnejšiemu imidžu. Naše  veselé vzory  zlepšia vnímanie pacientov zdravotníckeho personálu.

Štýlové a moderné zdravotné oblečenie. 

Naše zdravotnícke oblečenie je vyrobené z ľahkých materiálov, ktoré zlepšujú pohodlie a komfort pri práci. Široký sortiment zahŕňa lekárske plášte, zdravotnícke šaty, zdravotnícku obuv a doplnky. Oblečenie s jedinečnými vzormi alebo klasické jednofarebné oblečenie je dostupné v štandardných európskych veľkostiach, ktoré na postave perfektne sedia.