Dodanie do 48h

Zdravotnícke nohavice Unidress Comfort-biele

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom > 10 ks
23,10 €
Cena s DPH

Dámske zdravotnícke nohavice Comfort bielej farby.

Zdravotnícke nohavice sú taktiež vhodné pre pánov.

Chcete sa pri práci cítiť pohodlne a štýlovo? Predstavujeme vám zdravotnícke nohavice Jogger (nohavice ukončené gumou, ktorá netlačí), ktoré sú ušité z veľmi jemnej a kvalitnej látky, ktorá je veľmi pohodlná, pružná  čo ocenia ľudia pracujúci dlhú pracovnú smenu v zdravotných zariadeniach. Ak hľadáte niečo výnimočné, tak tieto moderné nohavice, ktoré sú užšieho strihu sú tou správnou voľbou. Sú vybavená praktickými vreckami, čo umožňuje odkladanie pracovných nástrojov pri práci. Materiál nohavíc je 72%polyester, 22% umelý hodváb a 6% spandex. Zdravotnícke nohavice aj po opakovanom praní nestrácajú farebnosť ani svoj tvar. Obľúbený strih Jogger nájdete v rôznych farebných prevedeniach. Doprajte si pohodlie a moderný štýl v týchto zdravotníckych nohaviciach. 

 Nakombinujte si jedinečnú zdravotnícku uniformu spolu so zdravotníckou blúzkou z našej kolekcie Comfort alebo Basic, taktiež z našej ponuky. Ostáva už len na vašej fantázií ako si vyskladáte uniformu, v ktorej zažiarite v práci a budete sa cítiť jedinečne a hlavne pohodlne.
Nohavice sú vhodné pre zdravotné sestričky, lekárov, farmaceutov, pre pomocných pracovníkov v zdravotníctve,  do rôznych zdravotných zariadeniach ale taktiež ako oblečenie pre kozmetičky, vhodné do kaderníctva, veterinárnej ambulancie, lekárni, pediatrie a pod.

!!Zákazníci odporúčajú zakúpiť si veľkosť o číslo menšie !!


Charakteristika: 

-UNISEX

-materiál: 72% polyester, 22%umelý hodváb, 6% spandex 

-gramáž: 166g/m2

-praktické vrecká 

-ukončené gumou, ktorá netlačí na nohe 
Veľkostná tabuľka:


Parametre produktu

Polyester 72 %
Spandex 6 %
Umelý hodváb 22 %