Zdravotnícke mikiny a vesty

Zdravotnícke mikiny

Objavte našu kolekciu zdravotníckych mikín a vestičiek, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na vaše pohodlie v zdravotníckom prostredí. Naša kolekcia zahŕňa praktické a štýlové kúsky, ktoré vám poskytnú komfort nosenia a funkčnosť počas každej pracovnej zmeny.

Filtrovať produkty
Cena
16,10 EUR
20,90 EUR
Značky
Rukáv
Farba
Veľkosť
Zobrazuje sa 1 - 24 z 36 produktov

Unidress - kvalitné zdravotnícke mikiny a vesty
Zdravotnícke mikiny a vesty sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči opotrebovaniu, ale zároveň príjemné na dotyk. Zaručujú vám pohodlie, zahrejú počas dlhých pracovných hodín a umožňujú voľný pohyb. Sú vybavené praktickými detailmi, ako sú zipsy a vrecká, čo zvyšuje ich funkčnosť a praktickosť pri každodennom použití.
Štýlové a farebné zdravotnícke mikiny a vesty
Ponúkame rôzne štýly, pestré farebné prevedenia a dizajny. Bez ohľadu na to, či hľadáte tradičný jednofarebný dizajn, alebo niečo viac štýlové a výrazné, u nás nájdete to, čo hľadáte. Naše zdravotnícke mikiny sú vyrobené z kvalitného fleecového materiálu. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na to, že naše fleecové zdravotnícke mikiny odolávajú pokrčeniu aj po opakovanom praní, čo zaručuje ich dlhotrvajúcu kvalitu a vzhľad.
Nech hľadáte teplo a pohodlie počas pracovnej zmeny alebo štýlový doplnok k vášmu pracovnému outfity, naše fleecové mikiny a vesty sú skvelou voľbou pre každého profesionála v zdravotníckom odvetví. Naše fleecové mikiny spĺňajú požiadavky na odev v súkromných i verejných zdravotníckych
zariadeniach, klinikách a lekárňach.
Prezrite si našu ponuku a vyberte si svoju ideálnu mikinu alebo vestu ešte dnes!